Haberler
1 Ekim Dünya Yaşlılar günü

AK Parti olarak, kuruluşumuzdan bu yana parti programımıza da yansımış, Yaşlılarımızın hayatın içinde aktif bireyler olarak yer almaları amacıyla yeni hizmet modelleri geliştiriyor ve yaşlılarımız için de özel programlar oluşturularak onlara terk edilmiş ve kimsesiz oldukları duygusunun yaşatılmamasını sağlayacak hizmetimizin yaygınlaşması için çalışmalarımıza önemseyerek devam ediyoruz

Yaşlılarımıza, hayatları boyunca saygı göstermek, onlar için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak hepimizin öncelikli görevleri arasındadır.

Unutmayalım ki bir gün herkes yaşlanacaktır.

Yaşlılarımıza gösterdiğimiz sevgi, saygı ve hoşgörü, onlara olan minnet borcumuzun temelini oluşturmalıdır.

Bereket büyüklerimizin yanındadır. Hz. Muhammed (s.a.v) bir hadisinde ‘’Bir genç yaşlılığından dolayı bir ihtiyara saygı gösterirse, Allah da ona ihtiyarlığında hizmet edecek kimseler yaratır’’ buyurmaktadır.

Bizleri bu günlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak, onların yaşam içerisindeki sıkıntılarına yardım etmek ve yaşlılarımıza sahip çıkmak hepimizin insanlık vazifesidir.

1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününde, elleri öpülesi büyüklerimizin bu özel gününü minnet ve şükran duygularımla kutluyor, yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler temennilerimle, en kalbi saygılarımı sunuyorum.


30 Eylül 2017 Cumartesi

  Geri Dön

facebook.com/mehmeterdem09

twitter.com/mehmeterdem09

instagram.com/mehmeterdem9

webdesign: cagrikesen - 2015