Haberler
Kurban Bayramının hayırlara vesile olması niyazıyla, başta Aydın’lı hemşehrilerimiz olmak üzere; bütün İslam Alemi’nin Kurban Bayramını en içten duygularımla tebrik ediyorum.

Millet olarak birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en güzel örneklerinin sergilendiği, ülkemizin her yanında milli, manevi duygular ve geleneklerimizle birlikte idrak ettiğimiz Kurban Bayramı'na erişebilmenin mutluluğu ve huzurunu yaşamanın sevinci içerisindeyiz.

Üzerinde yaşadığımız bu güzel Ülkemizin en büyük sinerji kaynağı, şüphesiz kültürel zenginliğimiz ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhudur.

Yüce dinimizin de bir gereği olarak sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duyguları içerisinde, daha mutlu, daha huzurlu, daha güzel yarınlara hep birlikte ulaşacağız.

Milletimizin birlik ve beraberliği uğruna hayatını feda eden şehitlerimizi anmak, gazilerimize duyduğumuz şükranı her fırsatta dile getirmek bizim millet olarak edindiğimiz en önemli hasletimizdir.

Vatanımız ve milletimizin bekası, birlik ve beraberliğimiz için Şahadet şerbetini içen kahraman şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının hayırlara vesile olması niyazıyla, başta Aydın’lı hemşehrilerimiz olmak üzere; bütün İslam Alemi’nin Kurban Bayramını en içten duygularımla tebrik ediyorum.


31 Ağustos 2017 Perşembe

  Geri Dön

facebook.com/mehmeterdem09

twitter.com/mehmeterdem09

instagram.com/mehmeterdem9

webdesign: cagrikesen - 2015