Haberler
Tarihi zaferlerle dolu milletimizin ve şanlı ordumuzun, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içen duygularımla kutluyorum.

Aziz Türk Milletinin ve Şanlı Ordumuzun en önemli destanlarından olan büyük Taarruzun 95. Yıl dönümünü milletçe kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bilindiği üzere aziz Türk Milleti, tarih sahnesine çıktığı günden itibaren sergilediği kahramanlıklar ve kazandığı zaferlerle daima tarihin altın sayfalarında yer almıştır.  

Bugün, dünya milletleri ailesinin şerefli bir üyesi olarak varlığına devam eden Türkiye Cumhuriyeti Devleti, milletinin refahı, huzur ve mutluluğu için sürekli gelişmekte, çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma gayretini kararlılıkla sürdürmektedir.

Milli ve manevi değerlerinden asla taviz vermeyen milletimizi bu derece güçlü, sarsılmaz ve hür kılan ise imanına, vatanına ve bayrağına olan ve bağlılığı, derin sevgisi olmuştur.

15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen hain darbe girişimi örneğinde olduğu gibi, milli birlik ve beraberliğimize kast eden, ülkemizde kargaşa ortamı yaratmaya çalışan karanlık güçler iyi bilmelidir ki; Devletimiz, üzerinde oynanan kirli oyunlara asla prim vermeyecektir.

Bu duygularla, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden Milli mücadelemizin kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi, minnet ve şükranla anıyor, tarihi zaferlerle dolu milletimizin ve şanlı ordumuzun, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içen duygularımla kutluyorum.

Saygılarımla.


29 Ağustos 2017 Salı

  Geri Dön

facebook.com/mehmeterdem09

twitter.com/mehmeterdem09

instagram.com/mehmeterdem9

webdesign: cagrikesen - 2015